Hizmetlerimiz

1
Şub

Yurt İçi Kara Yolu Taşımacılığı

Özçelebi nakliyat bölgesinde uzman personelimiz, geniş hizmet ağımız ve yeni filomuzla hizmetinizdeyiz.
Daha Fazla
24
Oca

Proje Taşımacılığı

Özçelebi taşımacılık proje taşımacılığı hizmetleriyle; gabari dışı olan ağır ve hacimi yüksek doğru sevkiyatlarınızı doğru zaman ve uygun maliyetler dahilinde istediğiniz noktaya ulaştırmaktadır.
Daha Fazla
20
Oca

Konteyner Taşımacılığı

Özçelebi Nakliyat olarak filomuzda yer alan araçlarla, Türkiye’ nin her yerindeki fabrikalardan limanlara ve limanlardan fabrikalara ihracat (ön taşıma) ve ithalat (son taşıma) konteyner taşımalarını profesyonel bir biçimde firmamızın güvencesi altında gerçekleştirmekteyiz.
Daha Fazla
16
Oca

Endüstri Ürünleri Taşımacılığı

Endüstri ürünlerinin nakliyesinde bazı özel şartlar gereklidir. Özellikle kimyasal ve yanıcılı mazlemeler , özel hükümlerle taşıma mecburiyeti vardır, Bunun dışında kalan makine ve teçhizatın da büyük bir özenle taşınması gereklidir.
Daha Fazla
12
Oca

Ağır Yük Taşımacılığı

Türkiye’nin 81 iline farklı ebat ve ölçülerde ağır yük taşımacılık hizmeti vermekteyiz. İş makinası, gabari yük taşımaları, trafo-türbin- jenerator taşımaları, Enerji santrali taşımaları, Boyut dışı yüklemeler, Gemi motorları, Beton santralleri, Döküm üniteleri ve daha fazla alanda hızlı, ekonomik hizmet sunuyoruz.
Daha Fazla