Özçelebi Transport

 
Proje Taşımacılığı, günümüzde büyük bir önem sahip ve profesyonel firmalar tarafından yapılası gerekli bir lojistik alanıdır. Proje taşımacılığı çok kapsamlı ve uzmanlık gerektirdiği için ancak büyük sermayeli şirketler tarafında yapılabilir. Peki tam olarak proje taşımacılığı nedir? diye soracak olursanız en basit cevabı şudur. Proje nakliyesi, adı üstünde büyük projelerin istenilen yerlere hasarsız ve en kısa sürede taşınmasıdır diyebiliriz. Bu projeler genellikle ağır yük ve iş makinelerin barındırdığı için özel araçlar ve yöntemlerle taşınması gerekir. Ağır nakliye taşımacılığında kullanılan bazı ekipmanlar ve lowbed araçlar proje taşımacılığında da kullanılmaktadır. Lowbet ağır nakliye araçları farklı çeşitlerde tasarlandığı için firmalar tarafından yağın olarak kullanılır.
 
HATAY'DA PROJE TAŞIMACILIĞI
Proje Taşımacılığı, için zaman kavramı çok önemlidir. Çünkü projelerin hasarsız ve zamanında teslim edilmesi önemlidir. Eğer gecikmeler yaşanmaya başlarsa büyük maddi kayıpların önüne geçilemeyerek firmaların zararları artar. Bu nedenle proje taşımacılığı yapan firmalar dinamik, donanımlı ve profesyonel ekiplerden oluşmak zorundadır. Ayrıca proje lojistiği yapan firmaların sektörel prosedürlere göre hareket etmesi de diğer önemli noktalardan biridir. Firmaların lojistik ve ağır nakliyat hizmetleri ile ilgili yetki ve sorumluluklarını proje lojistiği pdf dosyası olarak indirip inceleyebilirsiniz.
 
PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALAR
Proje Taşımacılığı, alanında kendini ispatlamış ve sektörde öncü olan birçok firmayla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle bu firmaların proje taşımacılığı örnekleri ve videolarının bulunduğu siteleri inceleyerek çalışacağınız firmayı tercih etmeniz de mümkün. Bu firmalar uluslararası tüm lojistik prosedürlerine uygun hizmet veren firmalardır. Burada şu soru aklınıza gelebilir. Proje lojistiği nedir? Proje lojistiği, standart taşıma şartlarının dışında ölçü ve ağırlıkta olan yüklerin özel ekipmanlar kullanılarak taşınmasıdır. Buradaki en önemli nokta ise, tüm bu işlemleriniz yetkili bir kurum tarafından tek elden gerçekleşmesidir.
 
PROJE LOJİSTİĞİ
Proje Taşımacılığı, profesyonel bir acente ağı ile size akılcı çözümler üreterek tüm projenizin taşınmasını sağlar. Ayrıca bu hizmeti verirken hem hasarsız bir şekilde hem de en kısa sürede tamamlayarak size zaman ve para kazandırır. Bu nedenle proje lojistiğinde kullanılan araçlar diğer taşıma faaliyetlerine göre farklılık gösterir. Bu sektörde faaliyet gösteren firmalar müşterilerinin istekleri doğrultusunda hizmet sunar. Ancak bu hizmetler taşınacak yüklerin ebat ve tonajlarının büyüklüğü dolayısıyla yüksek ücretlere verilmektedir. Çünkü taşınacak olan projeler çok kapsamlı ekipmanlara sahip olduğu için profesyonel bir çalışma gerektirir.
 
ÖZÇELEBİ PROJE TAŞIMACILIĞI
Proje Taşımacılığı, zor, pahalı ve zahmetli bir iştir. Bu nedenle bazen büyük maddi kayıplar yaşanabilmektedir. Oldukça değerli malların taşınması ve ulaştırıldığı yere hasarsız teslim edilmesi ancak uzman kadroların üstesinden geleceği bir süreçtir. Bu sebeple proje taşımacılığı için çalışacağınız firmayı tercih ederken çok dikkatli davranmanız gerekir. Böylece zaman kaybına da uğramazsınız.