Kurumsal

Hakkımızda

Tam güvence ile Bulgaristan, Romanya, Moldova, Sırbistan, Irak, İran, Suriye, Suudi Arabistan hattında taşımacılık projeleri gerçekleştiriyoruz. Yılların verdiği deneyim ile Doğu Avrupa ülkerlerine gerçekleştirdiğimiz karayolu taşımacılığı projeleri gerçekleştirmekteyiz. 
 
Özçelebi uluslararası alanda özellikle Asya ve Orta Doğu ülkeleri deneyimleri ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermektedir. Elde ettiği Avrupa standartlarındaki hizmet anlayışıyla tüm sertifikasyonları tam olarak hizmet veren Özçelebi depolama ve gümrükleme hizmetlerinde de önemli kazanımlara sahiptir.
 
Yılların deneyimi, Uluslararası alanda tanınan müşteri portföyüne sahip olan Özçelebi, araç filosunu maksimum 4 yaş sınırında tutarak hem verimlilik hemde çevreye duyarlı hizmet vermektedir. 
 
Misyonumuz: Doğru projeler ve etiklere uygun projeler gerçekleştirmek; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; şirket profilini yükseltmek ve Türkiye’de örnek gösterilen bir şirket olmak.
 
Vizyonumuz: Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, böylelikle sektöründe karlı büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.