Çalıştığımız Ülkeler

10
Nis

Suudi Arabistan Nakliye

Ortadoğu ve Arap yarımadasının en eski ve gelişmiş ülkelerinin başında bulunan Suudi Arabistan ile kadim bir geçmişe sahip bulunuyor olmamız sebebi ile oldukça gelişmiş bulunan ticaret hacmimizi her geçen gün arttırarak pazarımızı büyütme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
Daha Fazla
6
Nis

Irak Nakliyat

Stratejik açıdan Orta Doğu'nun Körfezi ve petrol rezervleri ile önemli bir yere sahip olan Irak dünyanın birçok eski medeniyetinin kurulduğu bir ülkedir.
Daha Fazla
2
Nis

Sırbistan Nakliye

Sırbistan eski ismi Yogoslavya olarak geçmektedir. Sırbistan-Karadağ’ın ayrılmasıyla oluşmuştur.
Daha Fazla
29
Mar

İran Nakliye

Türkiye-İran güzergahında uzun yıllardır ihracat-ithalat sevkiyatları anlamında başarılı çalışmalara imza atan firmamız her geçen gün hizmet ağını geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir.
Daha Fazla
25
Mar

Suriye Nakliye

Bilindiği üzere Suriyede'ki iç savaş nedeniyle Türkiye' den Suriye'ye yapılan nakliye hizmetleri güvenlik nedeniyle ancak tanpon bölge olan Cilvegözü ve Öncüpınar'a kadar taşıma yapılabiliyor. daha sonra müşteri kendi imkankarı ile suriye plakalı tırlar ile suriyenin iç bölgelerine gemi ve deniz yolu yükleri götürmektedir.
Daha Fazla
25
Şub

Moldova Nakliyat

Türkiye, Moldova arasında uluslararası nakliyat yapan firmalar içinde seçkin yere sahip firmamız Özçelebi Uluslararası Taşımacılık Eğitimli, donanımlı ve çözüm odaklı elemanları ile, kaliteli hizmet anlayışını değişmez ilkeler üzerine kurmuştur.
Daha Fazla
21
Şub

Romanya Nakliye

Ülkemizin Avrupa ülkeleri ile ticari ilişkileri her geçen yıl oldukça önemli oranda büyüme ve gelişme göstermekte, ihracat ve ithalat alanlarında başarılı bir grafik sergilemektedir.
Daha Fazla
17
Şub

Bulgaristan Nakliye

İthalat ve ihracat sektöründe taşımacılık hizmeti vererek önemli bir paya sahip olan Özçelebi Nakliye firması yaptığı önemli çalışmalarla adını sektörde duyurmayı başarmıştır.
Daha Fazla