Çalıştığımız Ülkeler

Bulgaristan Nakliye


İthalat ve ihracat sektöründe taşımacılık hizmeti vererek önemli bir paya sahip olan Özçelebi Nakliye firması yaptığı önemli çalışmalarla adını sektörde duyurmayı başarmıştır.
Özçelebi Nakliye Firması Bulgaristan’a Nasıl Nakliye Yapmaktadır?
Geniş araç filosuna sahip olan firma taşıma işini en kısa sürede yapmaktadır. Bulgaristan nakliye hizmeti vererek müşterilerle kalıcı uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemektedir. Araçların hepsi C2 taşıma belgesine sahip olup farklı uzunluk, büyüklük ve genişliklere sahiptir.
 
Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firma en modern ve bakımı yapılmış araçlarla hizmet vermektedir. Lojistik ve nakliye konusunda eğitim almış personellere sahiptir. Bulgaristan nakliye lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve kısa sürede ekonomik olarak sizlere ulaşması için başlıca illeri üzerine hizmetimiz vardır. Sizlere kusursuz ve en hızlı nakliye imkanı tanıyan firma sayesinde istediğiniz miktardaki yükü kısa süre içinde Bulgaristan’a ulaştırabilirsiniz.
 
Firmanın Türkiye’den Bulgaristan ile Hangi Şehirlerle Çalışmaktadır?
C2 Taşıma belgesine sahip olan araçlarla yolculuk yapan firma çalışanları sizlere en kısa sürede verdiğiniz adrese malı teslim etmeyi garanti eder. Nakliyat esnasında olası hasarları karşılamak için CMR sigortası yapılmaktadır. Bulgaristan'nın bütün illerine her türlü kara yolu taşıma işlemlerini yapmaktayız.