Hizmetlerimiz

Kara Yolu Taşımacılığı


Söz verdiğimiz gibi, Zamanında ve Güvenli
Türkiye’nin en genç ve en büyük filolarından biri olan, çoğunluğu 2018 model araçlardan oluşan filomuz ile başta otomotiv, tekstil, perakende, inşaat, kozmetik, enerji olmak üzere dış ticaretin kilit sektörleri için komple / parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığı yapıyoruz.
 
Tamamı Euro 5 ve Euro 6 standartlarında, çevre ile dost, uydu takip sistemi ile 24 saat takip edilen ve online izlenebilen araçlardan oluşan filomuz, geniş hizmet ağımız, hizmet verdiğimiz ülkelerdeki güçlü ve işinde uzman acentelerimiz, müşteri memnuniyetini benimseyen tecrübeli ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.
 
Türkiye’nin dış ticaretinin lokomotifi tekstil ve hazır giyim sektöründe de müşterilerimize benzersiz avantajlar sunuyoruz. Sürekli değişen tasarımlar için hızlı ve özel çözümler üretiyor, özel olarak askılı tekstil ürünlerini taşımak için dizayn edilen araçlarımız ile dilerseniz kapıdan kapıya dilerseniz etiketleme vb gibi katma değerli hizmetler ile birlikte taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Müşterilerinin yükünü hafifletmeyi hedefleyen Özçelebi Nakliye olarak özel ekipmanlar ve deneyimli personel ile hizmet veriyoruz.