Hizmetlerimiz

Proje Taşımacılığı


Özçelebi taşımacılık proje taşımacılığı hizmetleriyle; gabari dışı olan ağır ve hacimi yüksek doğru sevkiyatlarınızı doğru zaman ve uygun maliyetler dahilinde istediğiniz noktaya ulaştırmaktadır.
Özçelebi taşımacılık proje taşımacılığı hizmetleriyle; gabari dışı olan ağır ve hacimi yüksek doğru sevkiyatlarınızı doğru zaman ve uygun maliyetler dahilinde istediğiniz noktaya ulaştırmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz şeffaf fiyat politikamız ile izlenebilir maliyetler oluşturan Özçelebi taşımacılık, siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir.
 
Enerji, endüstri, inşaat, petrol, gaz ve madencilik gibi sektörler için proje taşımacılığı hizmeti veren Özçelebi taşımacılık, sahip olduğu tecrübeli uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü partner ağı ile siz müşterilerimize ihtiyaçlarınız doğrultusunda özgün çözümler üreterek iş planlarını ortaya koyarak aynı zamanda size özel kaynak yönetim stratejileri geliştirir.
 
Proje taşımacılığı alanında Özçelebi  nakliyat firması olarak hizmet sunarken; müşterilerine aynı zamanda mevzuatı desteği vermekte, lokal bilgilendirmelerde bulunmaktadır.
 
Firmamızın proje taşımacılığı kapsamında sizlere sunduğu hizmetler içerisinde multimodel – kombine, heavy cargo çözümleri, depo ve aktarma çözümleri, lashing, malzeme sabitleme ve paketleme, sipariş izleme , vinç, survey ve emtea sigortası, belge akışı , CMR ve FBL, route survey de yer almaktadır.
 
Transit süre, ürün özelliği, çıkış ve varış noktaları gibi kriterleri göz önünde bulunduran firmamız, müşterilerine uygun olan kara, hava, deniz, demiryolu ve Intermodal taşıma seçeneklerin de sunmaktadır. Özçelebi  taşımacılık proje taşımacılığı kapsamında liman operasyonları ve vinç organizasyonları gibi farklı hizmetler de sunmaktadır.
 
Özçelebi Taşımacılığın Sizlere Sunduğu Avantajlar
Araçları ve yükleri eş zamanlı olarak nerede olduğunu öğrenebilme
Tahmini sürüş sürelerini ve kilometre bilgilerini alabilme,
Tüm siparişlerle ilgili sipariş ve zaman tabanlı analizlerle raporlar alma,
Tüm siparişlerin statülerini izleyebilme.