Hizmetlerimiz

Konteyner Taşımacılığı


Özçelebi Nakliyat olarak filomuzda yer alan araçlarla, Türkiye’ nin her yerindeki fabrikalardan limanlara ve limanlardan fabrikalara ihracat (ön taşıma) ve ithalat (son taşıma) konteyner taşımalarını profesyonel bir biçimde firmamızın güvencesi altında gerçekleştirmekteyiz.
Özçelebi Nakliyat olarak filomuzda yer alan araçlarla, Türkiye’nin her yerindeki fabrikalardan limanlara ve limanlardan fabrikalara ihracat (ön taşıma) ve ithalat (son taşıma) konteyner taşımalarını profesyonel bir biçimde firmamızın güvencesi altında gerçekleştirmekteyiz.
 
Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz çözümlerle nakliyat ve taşımacılık sektörüne yenilik getirmeyi kendine amaç edinmiş Özçelebi Nakliyat araç filosunu her geçen gün dahada geliştirmektedir . Projelerinizin başlangıcından çözüm noktasına kadar sizlerle beraber olduğumuzu belirtmek isteriz .
 
Türkiye sınırları içindeki bir çok kurumsal şirkete dünya standartlarında hizmet veren Özçelebi Nakliyat Türk ticaret pazarındaki lojistik ihtiyaçlarını yakından takip ederek müşterilerine düşük maliyetlerin yanı sıra kaliteli hizmet sunmayı esas edinmiştir. Karayolu taşımalarında üstün hizmet performansı ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına son teknoloji ekipmanlar ile hizmet vererek lojistik sektöründeki ciddi sorumlulukları üstlenmektedir.
 
Konteyner Taşımacılığında;
 
Enerji,
Makine,
Otomotiv,
Ambalaj,
Deri,
Elektronik,
Tekstil,
Fuar,
Maden,
Mobilya,
Plastik,
Medikal,
Telekomünikasyon ve İnşaat sektörlerine yönelik nakliyat faaliyetlerimiz mevcuttur.